Четвер, Травень 23

Виступ відомого вчителя з Чернівців змусив парламент аплодувати стоячи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

3 жовтня переможець премії Global Teacher Prize Ukraine 2017, вчитель Чернівецького ліцею №1 Паул Пшенічка виступив у Верховній Раді.

Як повідомляє портал Освіторія, на ранковому пленарному засіданні 3 жовтня 71-річний вчитель фізики та астрономії з Чернівців наголосив на важливості освіти для безпеки країни. Чи не вперше простий шкільний учитель звернувся до загалу з найважливішої трибуни країни.

— Ніколи не думав, що таке станеться в моєму житті, — сказав Паул Пшенічка про нагоду мати слово у Верховній Раді. — 25 років я подорожую з нашими дітьми по різних форумах, знайомий з колегами з 30 країн світу. Проблеми освіти скрізь приблизно однакові.

— Нам , тут у Верховній Раді, у самому впливовому органу в Україні, необхідно розробити програму розвитку освіти на 30 років, яка має виконуватися послідовно, не зважаючи на те, який Президент чи прем’єр. Інакше  – загроза нашій країні, нашій обороні, розвитку, інформаційній політиці – каже Паул Пшенічка.

 

Виступ чернівецького вчителя народні депутати час від часу переривали аплодисментами, а наприкінці – всі піднялися.

Виступ Пауля Пшенічки з трибуни ВР

Сьогодні вперше в історії з високої трибуни Верховної Ради виступив вчитель!Це переможець Global Teacher Prize Ukraine 2017, вчитель фізики та астрономії з Чернівців, справжня освітянська зірка Paul Pshenichka Ось відео його неймовірного та надихаючого виступу:

Gepostet von Освіторія am Mittwoch, 3. Oktober 2018

— Затрати на освіту – це не затрати, це інвестиції у наше майбутнє і ми повинні це підтримувати – додав вчитель.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР