Субота, Лютий 16

Вперше за 79 років Підгорецький замок відкрили для відвідувачів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підгорецький замок повертається із забуття і вперше після 1939 року гостинно відчинив двері палацу для відвідувачів. Відтепер тут можна потрапити в Китайський кабінет, пройтися Золотою, Кармазиновою та Обідньою (з ХІХ ст. знаною як Лицарська) залами, побачити картини, які прикрашали раніше стіни палацу. Про це повідомляє на своїй facebook-сторінці Львівська національна галерея мистецтв ім. Бориса Возницького.

В експозиції представлені копії полотен роботи Шимона Чеховича, Гіацинта Олесінського, Якоба Йорданса, Шарля Ле Бруна, Яна Де Баана, Пьєтро Бьянчі, Олександра Григлевського, Джованні Баттісто Клементі, Йозефа Грассі та інших італійських, австрійських, польських, французьких, нідерландських художників, якими славилася колекція.

Стан будівлі наразі не дає змоги розмістити там оригінали, яких у збірці Львівської національної галереї мистецтв є чимало, однак це тільки початок ревіталізації замку.

 

«На жаль, історія суворо обійшлась з цією перлиною епохи ренесансу: колекція розпорошена по музеях і континентах, частина її фатально знищена, будівля нещадно зруйнована. Зокрема, в палаці збереглись лиш монументальні портали і камін з чорного мармуру. А в архівах віднайшли старі світлини, на яких можна побачити велич і красу замку, які теж представлені на виставці «Історія забуття. Виставка копій із колекції Підгорецького замку», – додають у галереї мистецтв.

Робочий час:  Вівторок – п’ятниця: 11:00 – 17:00 (каса до 16.30), Субота та неділя: 10:00 – 18:00 (каса до 17.30), Понеділок: вихідний.

Квитк (Вхід на територію): Дорослий: 30 грн, Екскурсія для дорослих: 60 грн, Дитячий: 9 грн, Екскурсія для дітей: 15 грн, Студентський: 30 грн, Екскурсія для студентів: 30 грн.

Виставка: Дорослий: 30 грн, Екскурсія для дорослих: 150 грн, Дитячий: 9 грн, Екскурсія для дітей: 30 грн, Студентський: 30 грн, Екскурсія для студентів: 90 грн. Адреса: Львівська обл., Бродівський р-н, с. Підгірці


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР