Понеділок, Квітень 22

Войцех Бальчун буде хедлайнером на українському концерті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові відбудеться Національний проект “Українська пісня / Ukrainian Song Project 2018”, хедлайнером якого стане колишній глава ПАТ “Укрзалізниця” Войцех Бальчун.

Войцех Бальчун – засновник і гітарист польського гурту CHEMIA, який буде одним із хедлайнерів концерту 18 серпня на “Арені Львів”.

Національний проект “Українська пісня / Ukrainian Song Project” проходить у Львові уже третій рік поспіль. Серед уже оголошених хедлайнерів концерту – “Воплі Відоплясова”, Pianoбой, О.Torvald і Alyosha.

Коли у 2016 році Войцех Бальчун очолив «Укрзалізницю», то пообіцяв не співати в Україні. А тепер повертається сюди як рокер. Він погодився з гуртом Chemia виступити на третьому фестивалі «Української пісні», який відбудеться в серпні у Львові. Однією з умов цього національного проекту є виконання пісні українською мовою, пише Радіо Свобода.

«Без вагань погодився на участь у фестивалі. Коли я керував «Укрзалізницею», то дав слово, що не співатиму, не буду в тому образі, в якому мене знали у Польщі. А тепер я вільний і повернувся до музики. Кожен мистецький проект несе в собі добро, служить поєднанню, тому, щоб зламати бар’єри непорозуміння, кордони, які існують. Сподіваюсь, що наша пісня «Геро», над якою працюємо, сподобається українським глядачам і слухачам. Такі мистецькі ініціативи поєднують, а не ділять», – зазначив Бальчун.

 

Польський рокер зауважив, що по обидва боки українсько-польського кордону не вельми люди обізнані з музикантами сусідньої країни. Якщо українські колективи гастролюють польськими містами, то в теле- чи радіоефірах їх не почуєш.

«Сьогодні у Польщі триває гостра дискусія щодо запровадження квот на польську музику в ефірі. Тому що шалено інтенсивно подається західна музика і польські артисти мають невеликий шанс потрапити в теле- чи радіоефір. Я хочу своїм виступом показати, що і польські музиканти можуть виступати в Україні і хотів би, щоб ми стали атракційними для українських фанів», – наголосив Войцех Бальчун у розмові з Радіо Свобода.

На сьогодні колишній керівник і реформатор «Укрзалізниці» хоче стати культурним послом Польщі в України, щоб поєднати українці і поляків музикою.

Що таке проект “Українська пісня 2018”?

Мета проекту “Українська пісня 2018” – пошук нових, унікальних, творчих обличь в українській музичній індустрії. Відтак 18 серпня разом із відомими артистами на грандіозну сцену на “Арені Львів” вийдуть молоді виконавці та гурти – десятеро переможців відбіркового туру, який триває до 15 червня 2018 року.

Переможців відбору “Української пісні 2018” визначають експерти – цього року це музичний продюсер Руслан Квінта, музичний продюсер телеканалу “Україна” Геннадій Вітер, композитор Михайло Некрасов, засновник лейблу “Контрамарка” Олександр Порядченко, продюсер каналу М2 Роман Муха, головний редактор онлайн-журналу Karabas Live Ігор Панасов і генеральний продюсер “Українська пісня / Ukrainian Song Project” Тарас Курчик.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР