Середа, Березень 20

В Україні розробили власний електричний мотоцикл

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Компанія Geon, яка знаходиться в Одесі, спільно із київською компанією Electromoto розробили український електричний мотоцикл.

За даними розробників, електробайк буде розганятися від нуля до сотні за 3,5 секунди, має запас ходу 177 км, а його ціна починається майже від $30 тис.

Повідомляється, що мотоцикл побудований на основі бензинової моделі Geon Scrambler, який має 250 куб. см об’єму двигуна, 18 кінських сил і максимальну швидкість 120 км/год.

В електричної версії залишили тільки початок назви моделі, а другу співзвучну частину замінили на одиницю виміру сили струму – Ампер. На кшталт відомих американських автовиробників Tesla, Nicola, Faraday Future, українські розробники також вирішили назвати своє електродітище на честь першовідкривача електричного струму.

Очікується, що ScrAmper матиме потужність 20,4 кінських сил і запас ходу 140 кілометрів без підзарядки. Як і у просунутих електрокарів, у ScrAmper можна буде регулювати режими їзди для економнішої витрати електроенергії або для максимально продуктивної роботи електромотора.

 

Зарядити перший український електробайк можна буде за 8 годин від побутової мережі або за 3,5 години на станції підзарядки.

Регулювати швидкість, динаміку, режим руху та витрати акумулятора водії зможуть за допомогою смартфона.

Засновник Geon Сергій Літкевич каже, що головними проблемами електромотоциклів є їхня висока вартість і технічні прорахунки в конструкції. Компанії сподіваються уникнути цього за допомогою комбінованої роботи інженерів-мотоциклістів і фахівців з електричної частини.

“На відміну від колег з Geon, ми якраз постійно відчуваємо дефіцит якісної мотоциклетної інженерії, зосередившись на електроніці і конструюванні елементів живлення. Упевнений, що наш тандем, створений на новому напрямі, буде результативним і дасть якісне зростання обох команд”, – пояснює керівник компанії Electromoto Руслан Бедрик.

Презентувати мотоцикл мають у березні 2019-го, можливо, тоді і вдасться дізнатися детальніші технічні характеристики і, звісно, вартість ScrAmper. Далі електробайк планують запустити в серійне виробництво.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР