Середа, Листопад 21

Українські синхроністки здобули «золото» на чемпіонаті Європи у Шотландії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Українські спортсменки перемогли у змаганнях із синхронного плавання на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який проходить у Глазго (Шотландія).

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

«Українські представниці синхронного плавання здобули золоті нагороди чемпіонату Європи у командній комбінації», — йдеться у повідомленні.

Золотооо!😮👍💪💦🧜‍♀️Українські представниці синхронного плавання здобули золоті нагороди чемпіонату Європи у командній…

Gepostet von НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team am Sonntag, 5. August 2018

Зазначимо, Глазго цього року приймає перший в історії чемпіонат Європи з літніх видів спорту.

Змагання об’єднують чемпіонати Європи з синхронного плавання, плавання, плавання на відкритій воді, легкої атлетики, велоспорту, стрибків у воду, гольфу, веслування, спортивної гімнастики і триатлону.

На цих же змаганнях українські спортсменки Любов Басова та Олена Старікова виграли срібні медалі з велотреку в командному спринті.

Окрім того у неділю бронзову нагороду у жіночій одиночці на чемпіонаті Європи з академічного веслування здобула українка Діана Димченко, а Михайло Романчук отримав “срібло” у змаганнях з плавання на дистанції 1500 м вільним стилем.