Субота, Лютий 16

Українцям дозволили обміняти паспорт на ID-картку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Раніше ID-картку можна було отримати лише при отриманні нового документа чи при заміні у 25 та 45 років, пише Tvoemisto.tv.

Громадяни України зможуть безкоштовно обміняти паспорт-книжечку на ID-картку. Відповідні зміни до  постанови Кабінету міністрів України внесли 3 жовтня, йдеться на сайті Державної міграційної служби України.

Також, якщо українець не встигне впродовж місяця подати документи на вклеювання нового фото у паспорт-книжечку у 25 та 45 років, то йому обов’язково необхідно обміняти паспорт на картку. Заміна та відновлення документа коштує 279 грн. Нові правила почнуть діяти з 1 листопада цього року.

 

Додамо, що раніше паспорт нового формату могли отримати лише ті, хто отримував свій перший документ громадянина України у 14 років, ті, хто загубив чи зіпсував паспорт, або ж при зміні основної інформації у документі.

Нагадаємо, 21 березня 2018 року в Україні заборонили оформляти нові паспорти у вигляді книжечки. Втім нещодавно Верховний Суд України дозволив мешканці Житомирської області отримати паспорт старого зразка, оскільки «впровадження новітніх технологій не повинно бути безальтернативним і примусовим».


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР