Субота, Квітень 20

Український винахід рятує мешканців Дубая від спраги в інноваційному парку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Український інноваційний проект Smart Oasis із виготовлення питної води з повітря працює в парку Al Mamzar Smart Park у Дубаї, ОАЕ.

Про це повідомляється у відеоролику, розміщеному на сторінці проекту Суспільне око у Facebook.

«Завдяки українцям в Дубаї запрацював інноваційний парк. Тут вода береться з повітря. Конструкція напуває водою усіх охочих», – йдеться у відео.

Винахід має назву Smart Oasis, працює на сонячних батареях. Розробники «розумної оази» – конструкторське бюро IDA, автор – Олексій Приходько.

«Це автономні атмосферні генератори. Загалом система здатна видавати до 200 літрів рідини щодня. Ще вона створює туман і поливає рослини 4-метрового «гриба», – йдеться у відео.

Ідея «розумної оази» з’явилася у команди IDA у 2016 році під час візиту на виставку води у Дубаї. Як зазначається на сайті ain.ua, технології видобутку води, альтернативні опрісненню морської води, в ОАЕ дуже затребувані.

 

Smart Oasis – це конструкція з живими рослинами, яка автономно генерує воду і розливає її в стаканчики всім охочим. Рама розроблена українським конструкторським бюро, вона складається з близько 10 тис. деталей. Система генерації води – китайська, але українська компанія її допрацювала та обладнала своїми таймерами для включення системи генерації та точок видачі. На її даху розташовані сонячні панелі потужністю близько 4 кВт.

Систему автоматичного очищення панелей від піску і пилу, автоматичний полив і вирощування рослин, а також систему прохолодного туману українці розробили самостійно.

Зазначається, що найближчим часом у парку зведуть ще один Smart Oasis. Нову зону відпочинку у парку Al Mamzar Smart Park у Дубаї її автори називають першим у світі «розумним» парком.

Українець рятує Дубай

💦👳‍♀️Олексій Приходько потрібен у Дубаї, як вода! Бо саме він разом зі своєю командою IDA винайшов спасіння від спраги та спеки. SmartOasis – високотехнологічне рішення для опріснення океанської води. Таким чином забезпечив відвідувачів парку Al Mamzar Beach Park питною водою! Шейх задоволений, туристи у захваті!Українці найкмітливіші!#Opendata #Суспільнеоко #Історії_успіху #Україна #Винахід #Екологія #Розумна_оаза #Технології #Дубай #Вода #Ененргія_сонця #SmartOasis #IDA #Dubai #Al_Mamzar_Smart_ParkВподобай: Суспільне ОкоДякуємо за матеріали:https://ecotown.com.ua/news/Ukrayintsi-buduyut-rozumni-oazysy-v-Arabskykh-Emiratakh/https://tech.liga.net/technology/article/innovatsii-iz-innovatsiy-kak-ukraintsy-delayut-vodu-iz-vozduha-v-oaehttps://ain.ua/2019/01/30/ida-voda-iz-vozduxa/https://vimeo.com/288314153та ютуб-каналу:DTMCentreTrap CityМузика: Lakuno – Echo (Ft. Bahar Dopran)

Gepostet von Суспільне Око am Mittwoch, 6. Februar 2019


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР