Субота, Лютий 16

У Раді запропонували позбавити звання “Народного артиста України” Лорак, Лободу та Повалій

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Нардепи також пропонують ввести санкції проти російських співаків Філіпа Кіркорова, Миколи Баскова, режисера Володимира Бортка, пише УНІАН.

Ряд народних депутатів пропонують Верховній Раді просити Раду національної безпеки і оборони України безстроково позбавити звання “Народного артиста України” співаків Філіпа Кіркорова, Миколу Баскова, Таїсію Повалій, Ані Лорак та інших.

Про це йдеться в проекті постанови №9156 “Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, зареєстрованому в парламенті 3 жовтня.

“Проектом Постанови пропонується звернутися до Ради національної безпеки і оборони України з пропозицією про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до фізичних осіб, а саме позбавити державних нагород України Таїсію Повалій, Ані Лорак, Світлану Лободу, Віталія Козловського, Володимира Бортка, Філіпа Кіркорова, Миколу Баскова”, – сказано в документі.

 

Віталій Козловський

Зазначається, що прийняття постанови сприятиме “попередженню антиукраїнських проявів серед діячів культури, мистецтва і шоу-бізнесу, а також стане логічним продовженням боротьби з сепаратизмом на всіх рівнях”.

Раніше повідомлялося, що заслужений артист України Віталій Козловський заспівав на концерті в Москві 9 травня, присвяченому “Дню перемоги”.

Після цього виступ Козловського, який мав відбутися у Львові, скасували через обурення місцевих активістів, які обіцяли його бойкотувати. Крім цього, депутати Львівської облради ухвалили звернення до президента України Петра Порошенка з проханням позбавити Козловського звання заслуженого артиста України. Сам же співак заявив, що метою його виступу на святковому безкоштовному концерті 9 травня в одному із районів Москви було «просування української ідеї»

Нагадаємо, на Львівщині заборонили фільми, книги і пісні російською мовою.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР