Субота, Лютий 16

У Парижі Сенцова нагородили званням почесного громадянина

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

24 вересня 2018 року Муніципальна рада французької столиці одностайно підтримала пропозицію мера міста Анн Ідальго про присвоєння звання Почесного громадянина Парижа українському режисеру та бранцю Кремля Олегу Сенцову.

Про це у своєму Twitter повідомив посол України у Франції Олег Шамшур.

“Дякую меру Анн Ідальго, а також всім, хто підтримав це рішення, за прояв солідарності з українським режисером! Продовжуємо мобілізацію на звільнення усіх українських політичних в’язнів Кремля!” – написав він.

“Через кілька місяців після того, як його портрет був розміщений перед міською радою та багатьма іншими залами, мобілізація Парижа на користь режисера продовжується #FreeSentsov”, – написала мер Парижа Анн Ідальго.

 

Нагадаємо, що станом на 24 вересня 2018 року Сенцов голодував уже 133-тій день.

Як відомо, Сенцов виступав проти російської анексії Криму і був відправлений до Сибіру на 20-річний термін ув’язнення. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою відпустити всіх українців, які утримуються в РФ.

“Париж визнаний столицею прав людини. Він втілює індивідуальні свободи, включаючи свободу вираження поглядів, і захищає демократію. Ми зобов’язані пропагувати ці цінності та боротися за їхнє шанування у всьому світі. Олег Сенцов повинен бути звільнений”, – заявляла раніше мер Парижа.

Раніше повідомлялося, що Олега Сенцова планують номінувати на здобуття премії Сахарова, яку вручає Європейський парламент.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР