Субота, Квітень 20

У НСК “Олімпійський” заявили, що не отримували від Зеленського заяви щодо дебатів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У державному підприємстві НСК “Олімпійський” заявили, що до них не надходило жодних офіційних заявок, чи проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в президенти.

Про це повідомляє прес-служба спортивного комплексу у Facebook.

“Пропозиція одного з кандидатів в президенти провести такі дебати на стадіоні НСК “Олімпійський” в Києві – є його власною ініціативою. Вона не обговорювалася з керівництвом держпідприємства та не узгоджувалася з графіком проведення заходів на стадіоні”, – наголошується у повідомленні.

У НСК заявили, що у разі надходження відповідних пропозицій адміністрація розглядатиме їх у робочому порядку.

Також у держпідприємстві додали, що НСК “Олімпійський” “є аполітичним державним підприємством та не бере жодної участі у виборчій кампанії будь-кого з кандидатів у президенти України”.

 

Нагадаємо, кандидат у президенти Володимир Зеленський покликав Петра Порошенка на дебати перед ще не оголошеним другим туром президентських виборів.

«Звертаюсь до Петра Порошенка, ви кличете мене на дебати, мріяли, що я втечу, відморожуся, — ні, я це не ви у 2014 році… Я приймаю виклик – ось мої умови», — сказав Зеленський.

Та додав, що має умови для проведення дебатів:

«Чекаю на вас тут, на НСК «Олімпійський», дебати відбудуться перед народом України. Усі канали мають право транслювати наживо, усі журналісти мають право бути присутні».

Крім того, за словами Зеленського обидва кандидати мають пройти медичну перевірку, оскільки «країні потрібен здоровий президент». «В знак поваги як мінімум до третини громадян України Ви повинні публічно сказати, що дебати відбудуться не з маріонеткою Коломойського, не з «ватніком», не з малоросом, не з бидлoм, не з клоуном, а з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським», — резюмував артист.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР