Субота, Квітень 20

У Львові запрацював Центр з надання послуг у сфері ДРАЦС єврозразка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У понеділок, 11 червня, у Львові відкрили Центр з надання послуг у сфері ДРАЦС м. Львова (вул. І. Франка, 157) європейського зразка «OpenSpace». Участь у відкритті взяв міністр юстиції України Павло Петренко. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

На базі цього Центру зібрано найбільш популярні послуги, які надаються відділеннями реєстрації актів цивільного стану на Львівщині. За спрощеною процедурою реєструватимуть малюків, подаватимуть документи на одруження, зміну імені та прізвища, повторну видачу документів, апостиль на документах.


«В нас в місті в кожному районі працюють Центри надання адміністративних послуг. Ця послуга, яку ми сьогодні з вами побачили, також буде з часом передаватись органам місцевого самоврядування. Прийшов, перевірив, все працює, один стандарт. Ми готові будемо приймати, коли в Парламенті відповідні голосування пройдуть. Людина себе в цьому приміщенні почуває гідно, тут чисто, доглянуто, красиво», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Відкриття цього центру — це стандарт, який передбачає швидкість, відсутність бюрократії і комфорт для кожного громадянина. У цьому відкритому офісі немає можливості десь закритися і вимагати хабар, створювати перепони у видачі документів. Будь-яка послуга, яка надається в OpenSpace, повинна тривати від 3 до 30 хв. До прикладу, сьогоднішня повторна видача свідоцтва про одруження тривала 3 хв.

 

Також тут ви маєте доступ до оплати послуг. Раніше, у старих офісах міністерства юстиції, ти брав квитанцію, йшов і шукав відповідний банк, платив і повертався, як мінімум двічі, до державного службовця. Це було некомфортно для клієнтів, які користувалися цими послугами.

У нас зараз амбітна ціль, щоб такі OpenSpace з’явилися по всій Україні. Така ініціатива працює у м. Києві, Одесі, Львові, на черзі Вінниці, Ужгород, Херсон, Суми, Чернігів. Фактично, думаю що до наступного року ми покриємо всю Україну. Це буде хороший тренд, і я погоджуюся з міським головою, що ми передамо вже ці сервіси місцевим громадам з новою якістю, щоб місцеві громади органічно надавали ці послуги своїм мешканцям за високими європейськими стандартами.

У Львові це перший такий центр, але, я думаю, залежно від потоку громадян, є можливість відкривати і наступні сервісні центри в інших районах Львова. Такий центр в середньому в день обслуговує 100−150 клієнтів“, — сказав міністр юстиції України Павло Петренко.

Нагадаємо, Львів з робочим візитом відвідав міністр юстиції Павло Петренко. В межах візиту відбулось відкриття правового клубу «PRAVOKATOR» (онлайн-платформа щодо правового консультування громадян) на вул. Костомарова, 1/3.

Всі фото – прес-служби ЛМР.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР