Субота, Квітень 20

Савченко і Рубана випустили з-під варти у залі суду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Термін запобіжного заходу щодо підозрюваних у підготовці тeрактів та дeржперевороту закінчився, а новий не було обрано.

У Київській області Броварський міський суд випустив з-під арешту народного депутатаНадію Савченко та Володимира Рубана. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Рішення було винесене у зв’язку із закінченням терміну арешту, який завершився 16 квітня 2019 року. Також звільнили з-під арешту Володимира Рубана, який проходить у справі щодо планування тeракту у центрі Києва разом із Савченко.

“Суд звільняє обвинувачених Рубана Володимира і Савченко Надію з під варти. Будь ласка, дайте можливість Рубану Володимиру залишити місце обмеження та залишити зал суду”, – заявила суддя Броварського міського суду.

Сама Савченко, коментуючи своє звільнення заявила, що «буде боротися за Україну». Також вона заявила, що докажу своє невинуватість «Я доведу свою невинуватість, я виграю у цьому суді. Тепер нам спішити нікуди», — заявила Савченко

 

“Я показала, як за волю треба боротися. Я бажаю кожному несправедливо засудженому волі. Я не порушую правила, не втікаю за кордон, як гарантували прокурори. Я не втікаю з України, бо я Герой України. І для мене Україна не пусте слово”, – заявила Надія Савченко у залі суду.

“Я докажу свою невинуватість, я виграю у цьому суді. Тепер нам спішити нікуди”, – додала вона.

Також народний депутат повідомила, що збирається разом із народом України “абсолютно мирним, еволюційним способом змінити цю політичну систему”.

Нагадаємо, Надії Савченко закидають взаємодію з ватажками бoйовиків “Л/ДНР”, змову з керівником Центру звільнення полонених Офіцерський корпус Володимиром Рубаном та підготовку тeракту у Верховній Раді. Його метою, за версією Генпрокуратури, було фізичне знищeння керівництва держави і зaхоплення влади.

Володимир Рубан був зaтримaний 8 березня 2018 року на КПВВ Майорськ з aрсеналом зброї. Його підoзрюють в нeзаконному поводженні зі збрoєю та підготовці тeрактів.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР