Субота, Квітень 20

Очільниця МОЗ виступила за легалізацію медичної марихуани в Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
У середу, 30 січня, на сайті Верховної Ради зареєстрували петицію з вимогою внести зміни до законодавства, щоб канабіс можна було використовувати у медичних та наукових цілях. Науковці та лікарі у світу стверджують, що таке використання є виправданим, повідомила очільниця Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун.
Про це повідомляє Громадське.

Супрун зазначила, що темою застосування наркотичних речовин в медичних цілях часто маніпулюють. Водночас, за її словами, доведено, що медичний канабіс допомагає полегшити страждання пацієнтів та нормалізувати самопочуття при низці тяжких захворювань і станів. «Тому використовувати його у медицині, звісно з певними застереженнями, нормальна світова практика», — написала Супрун.

 

Вона нагадала, що в Україні повністю заборонено використання медичного канабісу в лікувальних та наукових цілях.

«Хоча застосування таких препаратів допомогло б майже двом мільйонам громадян, які страждають від хронічного болю та інших розладів… Доступ пацієнтів до препаратів на основі канабісу — це реалізація їхнього права на медичну допомогу. Важливо підтримати легалізацію застосування медичного канабісу в наукових цілях та медицині», — наголосила очільниця МОЗ,

Супрун пояснила, що медичний канабіс застосовують при таких захворюваннях як хвороба Альцгеймера, ракові захворювання, хронічний біль, синдром подразненого кишківника, в тому числі хвороба Крона та виразковий коліт, множинний склероз, а також епілепсія.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР