Субота, Квітень 20

Міносвіти спільно з Google запустило шкільний курс із кібербезпеки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Google у співпраці з Міністерством освіти і науки України (МОН) розробила спеціальний курс з мережевого етикету та безпеки. Його мета — навчити усіх охочих безпечно та комфортно працювати в інтернеті, пише Na Chasi

Курс та усі матеріали Google до нього доступні за посиланням.

Які матеріали містить курс від МОН та Google

Курс складається з 5 аудіовізуальних модулів по 2 уроки із короткими тестами наприкінці кожного модуля:

Навчання правил безпеки й конфіденційності в інтернеті

Безпека користування мобільними пристроями

Правила безпечного пошуку інформації

Самозахист від фішингу та шахрайства

Турбота про свою репутацію в мережі

Завдання курсу поєднують у собі текстові матеріали та відеоролики. На кожен етап курсу доведеться витратити по 13 хвилин.

 

Кожен, хто пройде курс повністю, отримує доступ до пакету навчальних ресурсів із мережевого етикету й безпеки, який допоможе зацікавити учнів і наочно пояснити матеріал. Після успішного складання всіх 5 тестів учасник отримує так званий значок просвітянина з питань мережевого етикету й безпеки.

Сучасні діти стикаються з низкою викликів, яких не було у нашому дитинстві. Школа мусить адекватно на ці виклики реагувати. Розвиток цифрової компетентності в дітей, вміння грамотно використовувати сучасні технології – важлива частина того, чому мусить вчити школа в XXI столітті. І ми вдячні нашим партнерам, що вони готові співпрацювати з нами та розробляють матеріали для учнів та вчителів

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України
Раніше ми розповідали, що Міністерство освіти і науки закупить сучасні тести, які допоможуть складати кращі програми розвитку для дітей з особливими освітніми потребами.

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР