Субота, Квітень 20

Компанія «Богдан» розробила першу українську електровантажівку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Українська корпорація «Богдан» показала нову розробку — першу вітчизняну електричну вантажівку, яку виготовили для країн Євросоюзу.

Транспорт призначений для твердих побутових відходів. У «Богдані» заявили, що електровантажівка відповідає усім сучасним стандартам і виготовлена згідно з європейськими екологічними нормами, адже частина країн ЄС планують заборонити дизельні двигуни.

Замовником електричної вантажівки стала данська компанія Banke Electromotive. Після сертифікації її почнуть серійно випускати у Данії.

Електровантажівка може розвивати швидкість до 80 кілометрів на годину. Запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі становить 220 кілометрів, а термін експлуатації складає 12 років. Вантажівка обладнана вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеонагляду та кондиціонером.

Перша українська 100% електрична багатоцільова вантажівка eRCV27

Перша українська 100% електрична багатоцільова вантажівка eRCV27, розроблена та створена "Богданом" для замовника з ЄС. 220 км без підзарядки. 27 тонн навантаження. Екологічність, комфорт, безпечність. Детальніше – у відеопрезентації машини.

 

Gepostet von Bogdan Corporation am Mittwoch, 21. November 2018

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, оглядаючи виробничі потужності заводу, наголосив на важливості якомога швидше створити найкращі умови для розвитку ринку електротранспорту: «У Верховній Раді України знаходяться нами розроблені законопроекти щодо стимулювання розвитку ринку електротранспорту. Вони передбачають абсолютно новий підхід на законодавчому рівні щодо мотивації виробників виробляти літієві батареї, електрокари і електротехніку в Україні. Ця програма розрахована на 15 років. Якщо ці закони будуть проголосовані, то Україна отримає нову якість і нове виробництво».

Очільник Міністерства зауважив, що сьогодні в Україні у даному сегменті є фактично декілька виробничих компаній, а їх повинно бути десятки, їхні потужності мають бути тисячі та десятки тисяч одиниць електротранспорту на рік: «Ми маємо унікальне обладнання, ми будемо будувати не з порожнього місця. Щойно ми відвідали цех, який готовий до експлуатації, його треба просто запустити. Для цього маємо створити умови щодо відновлення автомобілебудування в Україні. Зокрема, ми ініціювали, щоб в аеропорту «Бориспіль» був електробус, і я сподіваюсь, що це буде саме український електробус. Нам дуже важливо, щоб зараз, коли міста та області закуповують нову техніку, − це була техніка українського виробництва. Впевнений, що спільно з Урядом і за підтримки Президента України нам вдасться зробити так, щоб в Україні вироблялася високотехнологічна продукція. І представлена сьогодні електрична спецмашина − це тільки початок», − підкреслив Володимир Омелян.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР