П’ятниця, Липень 20

“Вася, давай весло”: колоритне відео школярів про жахливу сільську дорогу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учні однієї зі шкіл Львівської області знялись у відео про сільську дорогу, пише Експрес.

За сюжетом “хлопці з рюкзаками” повертаються додому з уроків, де їх давно чекають борщ і котлети. Але шлях до наїдків дітям перегородила величезна калюжа на дорозі, яку вони змушені перепливати на великій автомобільній камері.

Усю цю історію діти розповіли у пісні. Відео зняв місцевий священик.

“Дорога Лопушанка-Мшанець Старосамбірського району Львівської області стабільно перебуває в жахливому стані. Це паралізує будь-яку комунікацію і спричиняє вимирання регіону. Не допомагають жодні звернення і скарги. Максимум на що спроможна районна влада, – це позасипати ями річковим щебенем. На що, за їхніми словами, ідуть великі кошти. Цього вистачає до першого дощу, а далі приходить стабільність”, – йдеться у дописі до відео.

 

До слова, на фейсбуці відео зібрала понад 37 тис. переглядів.

Як школярі додому плавають…Дорога Лопушанка-Мшанець Старосамбірського району Львівської області стабільно перебуває в жахливому стані. Це паралізує будь-яку комунікацію і спричинює вимирання регіону. Не допомагають жодні звернення і скарги. Максимум, на що спроможна районна влада, – це позасипати ями річковим шутром. На що, за їхніми словами, ідуть великі кошти. Цього вистачає до першого дощу, а далі наступає стабільність.

Gepostet von Roman Hrom am Sonntag, 17. Juni 2018


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР