Субота, Квітень 20

Сергій Притула назвав книги, які варто прочитати кожному

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відомий український ведучий та шоумен Сергій Притула назвав 5 книг, які його підкорили. Про це розповідає Радіо Максимум.

Робота, сім’я та волонтерство не залишають Сергію ані хвилини часу для читання, яке він так любить. Тому відпочинок – саме той час, коли ведучий приділяє увагу улюбленій справі.

Так, вирушаючи у відпустку, Сергій Притула взяв з собою 5 книг, які осилив за 10 днів. На своїй сторінці у Facebook шоумен опублікував перелік чтива, яке радить своїм шанувальникам:

 
  • “Політика воїна” – книга, у якій можна чимало почерпнути інформації з теми “правління державою”;
  • “Думай як шпигун” – цю книгу Притула радить читати у віці 18-20 років, адже вона вчить, як правильно мислити у різних ситуаціях;
  • “Приватна розмова” – “Приклад того, як самозакоханий британський журналіст написав книгу про такого ж самозакоханого футбольного тренера. Тим, хто цікавиться футболом книга буде цікавою”, – каже Сергій.
  • “Поштамт” – чтиво, яке розповідає про безнадійне життя головного героя у режим “робота-гулянки-секс”, треба прочитати усім незалежно від віку.
  • “Все те незриме світло” – “Неймовірна історія перехрестя доль сліпої французької дівчини і німецького вояка, який пройшов гітлер’югенд. Історія, яка охоплює період з 1934 по 1944 рік. Переклад твору – фантастичний! Авторам адаптації – низький уклін!”, – додає Притула.
  • Виїжджаючи у 18-денну відпустку взяв із собою 5 книг. «Всмоктав» їх за 10 діб))). 5 книг за 10 діб – це стільки ж…

    Gepostet von Сергій Притула – офіційна сторінка am Donnerstag, 9. August 2018


    Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР