7 факторів, які впливають на вибір

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Існує кілька причин того, як ми вибираємо свій досвід і благополуччя; це одні з тих факторів, які впливають на те, як і чому ми робимо той чи інший вибір і, по суті, як ми мислимо і відчуваємо, – пише Alexandra Vasylyk.

Всі ці фактори – частина вашої складної, багатосторонньої особистості, і тільки ви можете змінити або посилити те, що впливає на ваш вибір.

1. У чому ви маєте потребу і що цінуєте.

2. Відповідна реакція. Ви вибираєте, як вам реагувати на поведінку інших людей і на зовнішні обставини. Чужа поведінка впливає на ваш вибір.

3. Щоб не виділятися на фоні групи. Ви робите вибір, тому що так диктує суспільство. Робите те, що повинні робити, згідно з думкою оточуючих. Вибираєте культурні та соціальні норми поведінки.

4. Зберігаючи незалежність. Ви вибираєте вільно, без будь-яких обмежень. Ви вибираєте нове, яскраве, хвилююче і іноді сумнівне – так, як це приносить миттєве задоволення.

5. Керуючись розумом. Ви робите логічний вибір, тому що вам він здається розумним.

6. В силу звички. У виборі ви керуєтеся звичками. Вибираєте машинально, роблячи те, що робили завжди, не замислюючись.

7. З розумінням. Ви вибираєте те, що розумієте і що має сенс для вас. Коли ви розумієте, чому хочете чогось, цього достатньо, щоб зробити вибір.

А чим в моменти вибору керуєтеся ви?

Share.

About Author

Leave A Reply